You are here:

HOTEL MARYSIN DWÓR ? KATOWICE

HOTEL MARYSIN DWÓR ? KATOWICE
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

podroze (11)Hotel usytuowany jest przy zbiegu większości tras biegnących przez Katowice w pobliżu Stadionu Śląskiego i Międzynarodowych Targów Katowickich, 3 kilometry od centrum miasta.
Według większości gości w hotelu panuje wspaniała rodzinna atmosfera i poczucie przeniesienia w czasie i przestrzeni jakby nagle w środku Katowic zaistniały Tatry.
W hotelu może jednocześnie gościć 124 osoby, które umieszczane są w apartamencie, lub w pokojach klasy standard, superior i lux ( razem 62 pokoje). W pokojach jest bezpłatny dostęp do Internetu, telewizja satelitarna, minibarek i sejf. W łazience czeka podgrzany ręcznik i komfortowe wyposażenie.
Restauracja serwuje prawdziwe rarytasy kuchni staropolskiej, orientalnej żydowskiej i europejskiej.
W hotelu są trzy doskonale wyposażone sale konferencyjne na 1000 miejsc, a wiec zorganizowanie nawet bardzo dużej konferencji, sympozjum czy szkolenia nie przedstawia żadnego problemu, zwłaszcza,że personel zawsze jest chętny do pomocy.
Stali klienci mogą liczyć na rabaty i pakiety lojalnościowe.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, gabloty szklane Paraga Centrum, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, N25 opalanie natryskowe, Umywalka narożna Simas Arcade, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, okna antywłamaniowe Radom Puławy, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim