You are here:

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (1)W naszym kraju można znaleźć pewną liczbę kursów spadochronowych. Najlepiej wybierać takie szkolenia, które gwarantują niezbędną jakość. Z tego powodu rozsądnym wyborem są kursy i szkolenia spadochronowe AFF.

Nie ma dla nich ograniczeń wiekowych. Jednak, aby je odbyć należy spełnić kilka koniecznych warunków. Niestety, ale osoby o wadze powyżej 100 kg nie mogą być do nich dopuszczonymi, z uwagi na ich bezpieczeństwo. Konieczne jest wykonanie określonych badań lotniczo-lekarskich, które potwierdzą, czy ktoś jest zdolny do wykonaniu skoku spadochronowego pod względem psychicznym oraz fizycznym. Osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia powinny wiedzieć o tym, że w ich wypadku niezbędne są stosowne oświadczenia wystawione przez oboje rodziców lub opiekunów prawnych. Warto wiedzieć o tym, że kursy i szkolenia spadochronowe AFF są dostępne w dwóch wersjach: standard i plus. Ta druga opcja obejmuje to co pierwsza wersja, a także dodatkowo pozwala na wykonanie ćwiczeń w tunelu aerodynamicznym.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

Szamba Betonowe Ropczyce, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, akcesoria do łazienki Apavisa, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14