You are here:

Skoki tandemowe

Skoki tandemowe
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

skoki-tandemowe-6Skoki spadochronowe dedykowane są osobom, które szukają niezwykłych emocji i adrenaliny. Nie każdy jednak na dobrą sprawę do takich skoków się nadaje. Lęki wysokości, problemy z ciśnieniem na dużych wysokościach czy jakiekolwiek ograniczenia ruchowe- wszystko to sprawia, że nie wszyscy ludzie powinni decydować się na oddawanie takich skoków. Z drugiej jednak strony, dopóki nie skoczymy, nie dowiemy się, czy tak naprawdę jest to sport dla nas. Jak więc to sprawdzić? Najlepszym rozwiązaniem stają się skoki tandemowe.

Skoki tandemowe odbywają się w towarzystwie doświadczonego pilota instruktora. Podczas nich człowiek dowiaduje się o sobie wielu istotnych rzeczy, choćby tego, czy radość ze skoków jest większa od lęku, a tym samym czy mają one dla nas sens. Poza tym podczas takiego skoku możemy zapoznać się z atmosferą, jaka im towarzyszy i ocenić samemu, czy uda się nam samodzielnie w przyszłości bezpiecznie taki skok oddać. Dlatego też dobrze jest zaczynać skoki właśnie od skoków w tandemie.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

Primacon taśmy transportujące, usługi dźwigowe żagań, Amplituner AV Yamaha RX-A750, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Lampa wisząca Gracia 40cm, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, geodeta Chełmża, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11