You are here:

ST. GEORGE ? KUDOWA ZDRÓJ

ST. GEORGE ? KUDOWA ZDRÓJ
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

agroturystyka (6)W otoczeniu Parku narodowego Gór Stołowych usytuowany jest hotel uzdrowiskowy St. George wraz z Centrum Kongresowym i kliniką zdrowia i urody doskonale wpasowany w krajobraz Kotliny Kłodzkiej.
Hotel oferuje 75 pokoi ( w tym 2 apartamenty i 6 pokoi klasy de luxe) z 170 miejscami noclegowymi. Każdy pokój jest komfortowo wyposażony ( łazienka, telewizja satelitarna telefon). W cenie pokoju jest śniadanie w postaci bufetu oraz korzystanie z zaplecza basenowo- rekreacyjnego.
Można organizować w tym hotelu także konferencje, sympozja, szkolenia i inne podobne spotkania biznesowe, gdyż hotel oferuje gościom 8 sal konferencyjnych (różnych wielkości od 16 do 250 miejsc), wyposażonych we wszystko, co jest potrzebne do tych celów, z salą kinową oraz zapleczem ekspozycyjno- wystawowym.
Poza tym w hotelu można skorzystać z różnych gabinetów: fizjoterapii, dietetyki i leczenia otyłości, medycyny estetycznej, kosmetyczny, SPA & Wellness oraz kompleksu basenowo -rekreacyjnego.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Vetrex Radom okna, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, gabloty szklane Paraga Centrum, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00