You are here:

Turystyka – czym ona jest

Turystyka – czym ona jest
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_turystyka8.jpgTeoretycznie każdy z nas bardzo dobrze wie, czym jest turystyka. Wszyscy przecież korzystamy z różnorodnych biur podróży, aby móc wyjechać na swój urlop. Wtedy uznajemy, że jesteśmy turystami. Jest to oczywiście prawidłowe stwierdzenie. Jednak mimo tego, często mylimy pojęcie turystyki. Czym więc ona jest, a czym nie jest?

Warto tutaj zastanowić się, kiedy tak naprawdę nie mówimy o turystyce. A nie możemy nazwać się turystami, jeśli nie z własnej woli zmieniamy swoje miejsce pobytu. Coraz częściej tak się dzieje. Wyjeżdżamy do obcych krajów, aby zdobyć pieniądze, bo nie mamy za co przeżyć. Takie zjawisko nie jest turystyką. To czym właściwie ona jest?

Możemy uznać, że jesteśmy turystami, gdy z własnej woli zmieniamy takie miejsce pobytu. Robimy to i przy okazji zmieniamy również swoje środowisko oraz rytm i formę życia. Tak się dzieje, gdy np. zaplanujemy swoje wakacje, a następnie się na nie wybierzemy. To wtedy możemy uznać, że jesteśmy prawdziwymi turystami, bo sami zdecydowaliśmy o swoim wyjeździe.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

Listwa oświetleniowa mardom mdb100, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, taśmy transportujące Primacon, Amplituner AV Yamaha RX-A750, gabloty szklane Paraga Centrum, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, depilacja laserowa n25, mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03