You are here:

Turystyka krajoznawcza

Turystyka krajoznawcza
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

rp_zdjecie32.jpgPowiedzenie „cudzie chwalicie, swego nie znacie”, doskonale oddaje problem współczesnego świata, w tym problem samych Polaków. Bardzo często zachwycamy się tym, co mają nam do zaoferowania inne kraje, a turystyka jest dla nas synonimem wyjazdów zagranicznych. A przecież nasz kraj pełen jest fantastycznych miejsc, bogatych duchowo, kulturowo, historycznie i przyrodniczo.

W celu promowania naszego kraju w Polsce dość silnie wykształciła się turystyka krajoznawcza. Na szeroką skalę jest ona promowana szczególnie wśród dzieci i młodzieży, które zabierane są w szkołach na różne wycieczki. Dorośli natomiast koncentrują się najczęściej wokół Towarzystwa Turystyki Krajoznawczej.

W Polsce turystyka krajoznawcza odkrywa przed turystami wiele ciekawych miejsc. Zabiera ich nie tylko w najbardziej popularne regiony i krainy, ale także w miejsca mniej popularne. Każde z nich jest jednak wartościowe i niezwykłe. Trzeba tylko je odkryć i samemu przekonać się, jak pięknym krajem, pełnym cudów jest Polska.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

sprzedaż igłofiltrów elastycznych, salon kosmetyczny N25, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, tanie taxi ketrzyn, Primacon taśmy transportujące, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, gabloty szklane Paraga Centrum, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych