You are here:

Upragnione wakacje

Upragnione wakacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (16)Często w pracy dłużą nam się dni i odliczamy już czas pozostały do upragnionych wakacji. Planujemy podróże, które pomogą nam odpocząć, zobaczyć coś nowego oraz nabrać dystansu do naszej codzienności. Każdy może wybrać coś dla siebie, jedni wolą aktywny wypoczynek w górach, dla innych idealne będzie opalanie się na nadmorskiej plaży. Współcześnie turystyka staje się coraz bardziej popularna. Duża konkurencja wśród biur turystycznych i firm transportowych wymusza na nich częste promocje, dlatego łatwo można zdobyć tanie bilety autobusowe czy lotnicze lub kupić wczasy w dobrej cenie.

Bardziej dostępne stały również odległe i egzotyczne miejsca. Obecnie podróże na Daleki Wschód, na przykład do Tajlandii czy Japonii nie stanowią większego problemu. Także Afryka to kontynent, gdzie turystyka coraz bardziej się rozwija, biura oferują wycieczki między innymi do Kenii, RPA i Tanzanii. Tanie bilety lotnicze, oprócz wizyt w popularnych stolicach europejskich, umożliwiają wyjazdy do niepowtarzalnych miejsc, jak przykładowo Islandia.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

1 Comment
 

  • admin

    niedziela, Kwiecień 3rd, 2016 - 1:03 PM

    agroturystyka nad Biebrzą

Comments are closed.

Back to Top

wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, depilacja laserowa n25, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, geodeta Chełmża, mezoterapia vivaderm, usługi dźwigowe żagań, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00