You are here:

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

tani hostel (6)Położona na końcu Międzygórza u zlotu dawnych dwóch tras (jednej kolejowej, którą przyjeżdżali tu kuracjusze i drugiej ze wsi Wilkanów) piękna architektonicznie stoi Villa Pepita. Jej architektura zachwycała już ponad 100 lat temu ? liczne rysunki, sztychy i pocztówki z tego okresu dobitnie świadczą o tym.
Położony na krańcu miejscowości będącej kurortem budynek jest oazą spokoju i ciszy, a jednak położony na tyle blisko wszystkich okolicznych atrakcji, ze nie stanowi to większego problemu; w pobliżu zaczynają się szlaki wycieczkowe na Śnieżnik, Marię Śniezną czy też do Ogrodu Bajek.
Obiekt oferuje 24 miejsca w 12 pokojach, z których każdy jest indywidualnie, komfortowo urządzony z wielką dbałością o szczegóły i niepodobny do innych hotelowych wnętrz. Każdy ma indywidualnie dla niego zaprojektowaną łazienkę i każdy tworzy odmienny indywidualny klimat. Mimo ze może zdawać się, że w tych pomieszczeniach tak dokładnie odrestaurowanych czas się zatrzymał to XXI wiek i tutaj ma dostęp: wszystkie pokoje mają telewizję satelitarną, telefon i dostęp do Internetu, a goście mogą skorzystać z bardzo nowoczesnego mini- SPA?

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Slowa kluczowe: Fotodepilacja Żary, CPE Gliwice, elwix torba, Minikoparka Gorlice, mezoterapia vivaderm, zerwany triceps, zeltiq Warszawa, Usuwanie owłosienia żary, kubota l3200 cena, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, orienteering miejski na imprezę integracyjną

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Primacon taśmy transportujące, taśmy transportowe Primacon, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Primacon przenośniki rolkowe, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00