You are here:

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

tani hostel (6)Położona na końcu Międzygórza u zlotu dawnych dwóch tras (jednej kolejowej, którą przyjeżdżali tu kuracjusze i drugiej ze wsi Wilkanów) piękna architektonicznie stoi Villa Pepita. Jej architektura zachwycała już ponad 100 lat temu ? liczne rysunki, sztychy i pocztówki z tego okresu dobitnie świadczą o tym.
Położony na krańcu miejscowości będącej kurortem budynek jest oazą spokoju i ciszy, a jednak położony na tyle blisko wszystkich okolicznych atrakcji, ze nie stanowi to większego problemu; w pobliżu zaczynają się szlaki wycieczkowe na Śnieżnik, Marię Śniezną czy też do Ogrodu Bajek.
Obiekt oferuje 24 miejsca w 12 pokojach, z których każdy jest indywidualnie, komfortowo urządzony z wielką dbałością o szczegóły i niepodobny do innych hotelowych wnętrz. Każdy ma indywidualnie dla niego zaprojektowaną łazienkę i każdy tworzy odmienny indywidualny klimat. Mimo ze może zdawać się, że w tych pomieszczeniach tak dokładnie odrestaurowanych czas się zatrzymał to XXI wiek i tutaj ma dostęp: wszystkie pokoje mają telewizję satelitarną, telefon i dostęp do Internetu, a goście mogą skorzystać z bardzo nowoczesnego mini- SPA?

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top

gabloty korkowe Paraga Centrum, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, N25 opalanie natryskowe, Dębki kalendarz imprez 2016, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Primacon taśmy transportujące, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, wynajem igłofiltrów stalowych, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10